Doprava od 85 Kč, nad 950 Kč ZDARMA • Dodání do průměrně 5 pracovních dnů

O nás

Oživíme vaše nejmilejší vzpomínky

Jsme Tiskarena, e-shop, kde si ze svých nejoblíbenějších fotek můžete velmi jednoduše a během pár minut vytvořit fotokalendáře, fotodárky, fotoobrazy či fotoknihy, ať už pro sebe či pro vaše nejbližší. Všechny produkty pro vás vyrábíme ručně a jsme schopni vám splnit každé přání, které vám vidíme na očích.

Přes všechny překážky až ke hvězdám aneb příběh Tiskareny

A kdy vlastně Tiskarena spatřila světlo světa? Na začátku byl Kuba, náš šéf, pár papírů, obrovská spousta elánu a také skvělých nápadů. A tak vznikla Tiskarena. Jednoduché, ne? Bohužel víme, že takhle to nikde nefunguje, a ani u nás tomu nebylo jinak.

Naše Tiskarena totiž přišla na svět v roce 2014 a vznikla vlastně díky vám, našim zákazníkům. Několik let předtím totiž Kuba podnikal a vlastnil reklamní a grafické studio s názvem Studio DOMINO. Studio DOMINO bylo skvěle rozjeté, mělo spoustu zákazníků, ale byly to většinou velké firmy, které objednávaly bannery, billboardy, plakáty a mnoho dalšího. Postupem času k nám do studia ale začali chodit zákazníci s tím, že na internetu viděli krásné kalendáře, kam si lidé mohou umisťovat svoje fotky, a jestli bychom jim je také mohli vyrobit. Pamatuji si dodnes, jak nám to přišlo jako skvělý nápad, a začali jsme jim kalendáře vytvářet. Ale co se na začátku zdálo jako výborný nápad, tak postupem času, s čím dál tím větší poptávkou, začalo skřípat. Vždyť my jsme každý kalendář vytvářeli ručně. Zákazníci nám poslali svoje fotky a my jsme jim je, fotku po fotce, skládali do šablon. Toho času, který jsme na tvorbě kalendářů strávili… Škoda mluvit. A tak jsme začali přemýšlet nad tím, jak tuhle práci co nejvíce zefektivnit a zrychlit tak, abychom byli spokojeni nejenom my, ale hlavně vy, naši zákazníci. V tuhle chvíli, přesně v roce 2014, se začaly rychlostí blesku vyvíjet e-shopy, a tadá, vznikla i naše Tiskarena. Na začátku jsme na e-shopu měli jen kalendáře a pár hrnků, ale postupem času jsme začali nabídku produktů rozšiřovat. Naši šikovní grafici vymýšleli krásné designy a náš e-shop si nacházelo čím dál více zákazníků. Zkouška ohněm ale přišla až v roce 2018, kdy jsme na vánoční sezónu museli najmout několik brigádníků a báli jsme se, že takový obrovský nárůst objednávek nebudeme schopni zvládnout. Poslední měsíce roku 2018 jsme pracovali od rána až do noci a pár dní před Štědrým dnem jsme úspěšně odeslali poslední objednávku. My to zvládli! A těch pozitivních ohlasů bylo tolik, že nás hřály u srdíčka až do Nového roku.

Tiskarena dále rostla úžasným tempem do roku 2019, kdy dosáhla opravdu skvělých výsledků. V tomto roce jsme k vám odeslali přesně 6 211 balíčků plných fotodárků, které jste si tolik oblíbili. Růst našeho e-shopu ale zastavila koronavirová krize. V roce 2020 jsme vám toho chtěli tolik představit a ukázat, až se nám z těch novinek a vylepšení točila hlava. Ale bohužel, několik z nás dostihla nemoc a jiní museli pracovat z domácí karantény, a ono popravdě ani nebylo na čem pracovat. Báli jsme se vánoční sezóny a toho, že počty objednávek neporostou, věrní zákazníci nebudou nakupovat a my budeme po Novém roce řešit co dál. Ale vy jste řekli ne! Společně jsme to zase dokázali a vaše objednávky přesáhly číslo 7 000!! Pomyslnou zlatou hranici s námi společně protnulo také 11 500 z vás, našich spokojených a věrných zákazníků, z nichž většina je s námi už od samých začátků. A tak jsme opět měli důvod se smát.

Kvalita, rychlost a vstřícnost – naše hodnoty

A proč to celé děláme? No přeci pro vás. Chceme, aby vaše cesta od zmáčknutí spouště až po postavení fotokalendáře na stůl byla co nejjednodušší. Chceme, aby naše fotoprodukty došly k vám domů celé a nepoškozené, proto si zakládáme na maximální kvalitě výroby a balíme každý balíček tak, jako by byl náš vlastní. Zároveň ale víme, že dnes nikdo nemůže ztrácet čas, a tak každým rokem inovujeme náš e-shop tak, abyste na něm našli to, co hledáte, a abyste při tvorbě produktu takzvaně neztratili mládí. Vše děláme v takovém tempu, až se nám práší za patami, a naši dopravci jezdí jako draci, jen aby doručili vás balíček plný radosti k vám domů v ten správný a co nejkratší čas. Neméně důležitá je pro nás i férovost a vstřícnost k vám. Zakládáme si na 100% zákaznické spokojenosti – vyřešíme všechny vaše dotazy, problémy či stížnosti jako mávnutím kouzelného proutku.

To jsme my, váš Tým Tiskarena

Jsme malá rodinná firma, kde má každý svůj díl práce a svoje místo. Vidíme na sebe a svoji práci navzájem, jsme navzájem provázáni. Úspěch jednotlivce je úspěchem celku a naopak. Všechny nás řídí Kuba, náš pan šéf, který nás dal dohromady a taky nás drží pohromadě.

A jaká je naše vize do budoucna? Růst, inovovat, rozšiřovat nabídku, a hlavně vám dělat stále větší a větší radost. V roce 2021 jsme pro vás vytvořili nový e-shop, ze kterého jsme obrovsky nadšení, protože prací na něm jsme strávili více než dva roky. A do dalších let chystáme novinky v tvorbě produktů, rozšíření sortimentu fotodárků, vytvoření designů ke všem možným, i netypickým, příležitostem, budeme se snažit vyhovět vašim připomínkám a budeme vylepšovat náš e-shop k té nejjednodušší a nejpřívětivější verzi pro vás.

Na další roky s vámi se nesmírně těšíme a jsme rádi, že vám můžeme dělat radost už celých devět let!

Váš Tým Tiskarena

Začít nakupovat