Doprava od 85 Kč, nad 950 Kč ZDARMA • Dodání do průměrně 5 pracovních dnů

Nástěnné fotokalendáře

Množstevní slevy už od 2 kusů

Vytvořte jeden nástěnný fotokalendář, objednejte 2 a více kusů a zaplaťte méně. Užijte si skvělé a hlavně vysoké množstevní slevy a mějte dárky pro letošní rok vyřešené. Potěšte babičky, dědečky, maminky, tatínky a celou rodinu. Darujte letos radost a krásné pozitivní emoce na celý rok 2024. Darujte jim nástěnné fotokalendáře z Tiskareny.

 

Snadné plánování důležitých událostí

Potřebujete si každý měsíc naplánovat důležité akce, zaznamenat kroužky svých dětí nebo připomenout narozeniny či svátky? Sáhněte po plánovacím fotokalendáři z vašich vlastních fotek. Fotokalendář má velký prostor na vaše poznámky a je vyroben z kvalitního hlazeného papíru střední gramáže, který je vhodný na vpisování. Na výběr máme dvě velikosti fotokalendáře - A3 a A2.

 

Ideální dárek pro babičky a dědečky? Fotokalendář s velkými čísly a jmény

Chcete letošní Vánoce udělat svým prarodičům velkou radost? Vytvořte jim nástěnný fotokalendář s fotkami vnoučat, členů rodiny nebo vašimi domácími mazlíčky. Ideální volbou je nástěnný fotokalendář s velkými čísly a jmény, na který uvidí krásně i bez brýlí. Navíc můžete využít naše množstevní slevy - vytvořte jeden kalendář, objednejte dva více a užijte si vysoké množstevní slevy. A je to, dárky pro celou rodinu máte vyřešené. 

 

Kroužková vazba = snadné otáčení listů tam a zpět

Listování fotokalendářem tam a zpátky, prohlížení vašich oblíbených fotek, vzpomínání na vepsané akce.. to vše je možné díky naší pevné kroužkové vazbě, která vám umožní nekonečné otáčení listů. Prohlížejte si nástěnný fotokalendář s návštěvami či příbuznými a poté si ho pověste zpět na zeď beze strachu, že si svůj fotokalendář poškodíte.