Doprava od 69 Kč, nad 950 Kč ZDARMA • Dodání do průměrně 3 pracovních dnů

Stolní čtrnáctidenní kalendář - Klasika bílý

Stolní čtrnáctidenní kalendář - Klasika bílý
Detailní informace
Čtrnáctidenní stolní kalendář s vlastními fotkami je ideální volbou pro všechny, kteří mají jen omezený počet fotek. Do tohoto kalendáře potřebujete jen 27 fotek a bude vám dělat radost po celý rok.
  • Obsahuje 28 listů (27x kalendárium + 1x titulka)
  • Velmi kvalitní hlazený papír vhodný na vpisování
  • Skvělá stabilita díky pevnému kartonu
  • Drátěná vazba zaručí bezproblémové otáčení listů bez poškození
  • Kalendárium doplněno o česká jména a svátky
  • Možnost vložení jedné nebo více fotek na každý list
  • Ke každému čtrnáctidennímu stolnímu kalendáři arch samolepek ZDARMA
  • Množstevní slevy od 2 kusů
  • Doručení do průměrně 3 pracovních dní
 
Klasika bílý
Stolní čtrnáctidenní kalendář
Cena 0 Kč
Množství

NOVINKA - SAMOLEPKY ZDARMA

Jako dárek ke všem stolním čtrnáctidenním kalendářům jsme si pro vás letos nově připravili samolepky, kterými si můžete označit důležité datumy, schůzky či akce. Nálepky jsou vyřezány do malých kroužků, aby se vám krásně vešly do jednotlivých řádků kalendária. Se samolepkami bude váš kalendář zábavný a barevný a budete se těšit na každý nový týden a na nálepky, které budete moct použít.

DŮLEŽITÉ UDÁLOSTI A SCHŮZKY STÁLE NA OČÍCH

Stolní kalendář z fotek je nejlepší volbou pro všechny, kteří chtějí mít fotky svých nejbližších každý den na očích. Fotokalendář si můžete postavit na stůl v práci nebo jím můžete ozdobit skříňku u vás doma.
Stolní kalendáře tiskneme na velmi kvalitní hlazený papír střední gramáže. Hlazený papír vám umožní bezproblémové vpisování vlastních událostí, narozenin, akcí či schůzek, na které díky stolnímu kalendáři s vlastními fotkami nikdy nezapomenete.

PROHLÍŽENÍ VAŠICH OBLÍBENÝCH FOTEK STÁLE DOKOLA? NENÍ PROBLÉM

Do fotokalendáře si na každý list můžete vložit jednu či více fotek vaší rodiny, dětí nebo kamarádů. A proč tyto fotky vidět jen jeden týden v roce? Díky drátěné vazbě, která listy v kalendáři skvěle drží, si je můžete prohlížet stále dokola aniž by se listy kalendáře potrhaly či zohýbaly. Listy jdou navíc velmi snadno otáčet.

SKVĚLÁ STABILITA DÍKY VELMI PEVNÉMU KARTONU

Jako opora slouží stolním kalendářům karton s gramáží 550g, který je v případě našich kalendářů velmi silný a pevný. Díky kartonu stojí stolní kalendáře velmi stabilně jak v lednu, tak v červnu, není totiž možné, aby se nahnul natož převrátil. Ke stabilnosti kalendáře přispívá také ohyb uvnitř kartonu.